ÖDEME
2.1.Kredi Kartı
HÜSEYİN GEDİZ SÜT ÜRÜNLERİ, 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır. Bu sistem ile ödeme için gerekli olan bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim, kredi kartı no, kredi kartı son kullanma tarihi, kredi kartı güvenlik no) şifrelenerek, onay için ilgili bankaya gönderilmektedir.
2.2 Havale/EFT
Havale / EFT ile yapılan alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile HÜSEYİN GEDİZ SÜT ÜRÜNLERİ’nin hesaplarına geçtiği andır.
*3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

HÜSEYİN GEDİZ SÜT ÜRÜNLERİ ’nin Havale / EFT için Hesap Numaraları:
Banka Hesap Bilgileri
İŞ BANKASI Hesap Adı: SEVAL & İDRİS GÖKHAN & GAMZE GEDİZ ADİ ORTAKLIĞI Iban : TR95 0006 4000 0012 1220 7394 67

2.3. ALICI’nın kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.Ödeme sayfasında istenen ALICI kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan ALICI’nın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.gedizciftligi.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileri dışında kalan kişisel bilgiler sistemde kayıtlı tutulacak olup HÜSEYİN GEDİZ SÜT ÜRÜNLERİ veya ona bağlı şirketleri ile kampanya bazlı çözüm ortakları dışında 3. kişiler ile hiçbir surette paylaşılmayacaktır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler www.gedizciftligi.com.tr arayüzü üzerinden banka ve ALICI’nın bilgisayarı arasında gerçekleşmektedir.

2.4. Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. HÜSEYİN GEDİZ SÜT ÜRÜNLERİ, sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.