HAKKIMIZDA

 


Gediz Ailesi olarak 1983 yılında, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde peynir üretimi ile lezzet yolculuğumuza başladık.


Doğal olmanın güzelliğini bizlere öğreten Madra ve Kazdağları'nın eteklerinde başladığımız bu yolculuğumuza süt ürünleri, zeytin ve zeytinyağı ürün gruplarımız altında toplam 28 ürün çeşidimiz ile devam etmekteyiz.
Körfezimizin verimli topraklarında, doğal yaylalarında beslenen koyun, keçi ve ineklerin sütlerini, tazeliklerini hiç bozmadan tesisimize ulaştırmaktayız. Tesisimize ulaşan sütlerin temizliği ve kalite kontrolleri yapıldıktan sonra pastörizasyonları yapılarak geleneksel süt ürünlerimizin üretimi için ilgili bölümlere aktarılır. Hijyenik şartlarda kalite ve doğallıktan ödün vermeden geleneksel süt ürünlerimizi yeni teknolojilerin takibinde üretimini yapmaktayız.
Butik özel üretim anlayışımız ile ürettiğimiz ürünlerimizin kalitesini uzun süre koruyacak vakum ambalajlarla siz müşterilerimizin sofralarına ulaştırmak için çalışmaktayız.
Ailemizin asırlık zeytin üretim tecrübesini 1998 yılında markalaştırarak sızma zeytinyağımızı müşterilerimize ulaştırmaya başladık.
Pelitköy'de bulunan zeytinliklerimizde yetişen zeytinlerimizin ilk aşamasından toplanmasına kadar tüm bakımlarını gerçekleştirir onları kendi ekibimiz ile özenle toplar ve doğallıklarından hiçbir şey kaybettirmeden Sızma Zeytinyağımızı elde etmekte siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
Gediz Ailesi olarak, doğallığın kalite, kalitenin güven kazandırdığı güvenilir özel gurme lezzetlerimizle lezzet yolculuğunda ilerlemekteyiz...

İdris Gökhan Gediz

Gıda Mühendisi